Allahindlus!

Kööginoad damascus välimusega

9129

  • Hoidke oma kööki nürida noa eest ja nautige köögielu terava damascus noaga!
  • Damascus välimusega kööginoad on kõrge süsinikusisaldusega roostevabast terasest kvaliteetsed noad.
  • Kööginoad on väga ilusad ja nende terad on damascus lasermustri pinnaga.
  • Damascus kööginugadel on nii esteetiline välimus kui ka teravus ja vastupidavus.

Maksete turvalise vahendamise tagab Maksekeskus!

Tasuta Transport!

Tarne toimub lähimasse postkontorisse.

Eeldatav tarneaeg – 4-7tööpäeva.

Puhasta
Tootekood: AE_1005001844423488_166b38d4d4efd353 Kategooria:

Damascus välimusega kööginoad on valmistatud  terasest, mida eristab spetsiaalne sisemine struktuur, mis on valmistatud vaheldumisi kahe või mitut tüüpi terasest kihtidest. Üksikud kihid on üksteisega jäigalt ühendatud.

Damascus noa valmistamine – https://www.youtube.com/watch?v=q72jqba4qe0

Erinevate terasetüüpide kombinatsiooniga saavutame terase, mis võtab kasutatud terase parimad omadused. Sageli kasutatakse süsinikurikast kõva terast koos pehmema ja väiksema süsinikukogusega terasega. Sellise omadused on nii kõvadus ja vastupidavus kulumisele kui ka vastupidavus purunemisele. 

Suurepärased omadused pole ainus eelis. Sellest terasest kööginoad väga ilusa ja dekoratiivse teraga.  Damascuse kööginoad esindavad selle omaniku jaoks suurt annust luksust. Need luksusnoad pole ainult meeste pärusmaa, vaid ka osaval majahoidjal võib olla oma köögis terve kollektsioon ilusaid damaskinoasid, tänu millele on toiduvalmistamine nauditavam, kui iial varem.

Köögiviljanuga

Köögiviljanuga on suur ruudukujuline nuga, millel on väga lai tera. Selle iga osa saab kasutada. Serva kasutatakse köögiviljade, eriti suuremate köögiviljade, näiteks kapsa hakkimiseks, mis on sageli Hiina köögi osa. Tera tasane pind on suurepärane vahend küüslauguküünte või ingveri purustamiseks. Tera pikkus 18cm. Noa kogupikkus 30.5cm.

Koorimisnuga

Koorimisnuga on väikse teraga nuga, mis sobib ideaalselt puu- ja köögiviljade koorimiseks ning muudeks väikesteks või keerukateks töödeks (näiteks krevettide koorimiseks, seemnete eemaldamiseks jalapeñost). Tera pikkus  8.5 cm. Noa kogupikkus 20cm. 

Kokanuga

Kokanuga, mida tuntakse ka kokanoa või prantsuse nuga nime all, on universaalne nuga, mis on kaardus, et kokk saaks nuga lõikelaual täpsema lõike saamiseks kõigutada. Lai ja raske tera toimib lõikuri asemel ka luu hakkimiseks, mistõttu on see nuga toidu valmistamiseks mõeldud universaalne raske nuga. Peakoka noa tera pikkus 21cm. Noa kogupikkus 33.5cm.

Jaapani nuga

Jaapani noal on õhuke tera ja süvendid serva suunas, mis aitab kleepuvatel toitudel, näiteks kartul, noa küljest lahti tulla.
Liskas aitavad õõnespinnalised lohukesed vähendada hõõrdumist lõikamisel, mis võimaldab paremini õrnade valkude, näiteks kala, peeneks viilutamist.

3 kööginoa komplekt A

Komplektis: väike Jaapani nuga, kokanuga, koorimisnuga

3 kööginoa komplekt B

Komplektis: köögiviljanuga, kokanuga ja koorimisnuga.

4 kööginoa komplekt

Komplektis: väike Jaapani nuga, kokanuga, kondistamisnuga, koorimisnuga.

8 kööginoa komplekt

Komplektis: väike Jaapani nuga, köögiviljanuga, viilutamisnuga, kokanuga, leivanuga, suur Jaapani nuga, kondistamisnuga, koorimisnuga.

                                   

Täna tellides, TASUTA TRANSPORT!

Maksete turvalise vahendamise tagab Maksekeskus!

Tagastusõigus 14 päeva jooksul! 

Tarne toimub lähimasse postkontorisse.

Eeldatav tarneaeg – 4-7 tööpäeva

Tüüp

Kokanuga, Suur Jaapani nuga, Köögiviljanuga, Koorimisnuga, 3 noa komplekt A, 3 noa komplekt B, 4 noa komplekt, 8 noa komplekt

Shopping Cart